product-preview-img

Kolajen İp

%40'a varan indirimlerle, fırsatları kaçırmayın!

Kolajen ip uygulaması cildi gençleştirir ve kırışıklıklardan kurtarırken vücudun elastikiyetini artırarak cildi daha sağlıklı bir görüntüye kavuşturur.

  • Açıklama

Son yılların en popüler cilt gençleştirme işlemlerinden bir tanesi olan kolajen ip, mucizevi sonuçlara ulaştırır. Bu işlem cildi gençleştirip kırışıklıklardan kurtarırken vücudun elastikiyetini artırarak cildin daha sağlıklı ve parlak görünmesini sağlar. Kolajenin cilt sağlığı için son derece önemli olması, kolajen eksikliğinde ciltte birtakım sorunların baş göstermesine neden olur. Bu nedenle cildin kolajen ile desteklenmesi cildin daha genç ve daha parlak görünüme kavuşmasını sağlar.

Yaş alma, sigara kullanımı, stres ve sağlıksız beslenme gibi faktörler nedeniyle vücut kendi kolajen üretimini yavaşlatır. Bu noktada devreye giren kolajen ip askısı olarak bilinen gençlik ipi uygulaması, azalan kolajen üretimini artırarak cildi gençleştirir ve güçlendirir. Kolajen ip uygulaması ağrısız olarak gerçekleştirilir ve yaklaşık 30 ile 60 dakika gibi bir süre içerisinde uygulanır. Kolajen ip uygulaması yaptıranlara genellikle 3-6 seans sonrasında bu işlemi tekrarlatmaları tavsiye edilir. Uygulama sonrası olumlu etkiler kısa süre içerisinde gözlemlenebilir. İlk seans sonrası hemen etkileri fark edilmeye başlanan kolajen ip uygulamasının kalıcılık süresi, uygulama yapılan kişinin özelliklerine göre değişkenlik göstermek ile birlikte ortalama 12 aydır. Ağrı sızı hissi olmadan son derece steril bir ortamda, konforlu bir şekilde gençleşmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kolajen İp Protokolü

Microblading

Cilt Uzmanları

Sağlıklı Cilt

Canlı ve Genç Cilt

banner-img