Slimtone

%40'a varan indirimlerle, fırsatları kaçırmayın!

Slimtone, odaklı basınç enerjisi ile bozulan kan dolaşımını düzenler ve selülite neden olan metabolik atıkların sistemden atılmasını sağlar. Aynı zamanda vücuttaki fazla yağların parçalanmasını destekler.

  • Açıklama

Slimtone, vücutta çeşitli nedenlere bağlı olarak depolanan yağ dokularını odaklı basınç enerjisi ile vücuttan atmayı sağlayan yeni nesil fitleşme programıdır. Tüm vücuda uygulanabilmesi ile pek çok kişi tarafından talep gören slimtone uygulamasının faydaları sadece yağ yakma ile de sınırlı değildir. Yaş almaya bağlı olarak elastikiyetini kaybeden dokuların sıklaşarak sarkık görüntüsünden uzaklaşmasını da sağlayan bu uygulama, 30 dakikalık seanslar şeklinde gerçekleştirilir. Sadece kadınlar değil erkekler tarafından da talep gören slimtone uygulaması, FDA onayı alarak insan sağlığına zarar vermediğini kanıtlamış profesyonel bir zayıflama uygulamasıdır.

İşinin ehli uzmanlar tarafından gerçekleştirilmesi gereken slimtone uygulaması için en doğru adres güzellik merkezimizdir. Avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Slimtone

Selülit Giderme

Odaklı Basınç Enerjisi

Radyo Frekans Enerjisi

Metabolik Atıklar

Cilde Elastikiyet Kazandırma

Kan Dolaşımı

Bölgesel Zayıflama

banner-img